تصویب لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان در کمیسیون قضایی مجلس

  • جهت هرگونه سوال و دریافت راهنمایی با ما تماس بگیرید.
  • آدرس : خیابان زرتشت غربی 13
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از اتمام بررسی لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان در این کمیسیون و تصویب آن خبر داد.
حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی در تشریح جلسه اخیر ‌کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتمام بررسی لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان اظهار کرد:‌ در این جلسه ماده‌ای به لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان الحاق شد و بررسی لایحه به اتمام رسید.
وی افزود: در این ماده تاکید شده است که صدا و سیما در راستای رسالت خود مبنی بر اطلاع‌رسانی درخصوص حقوق کودکان و نوجوانان و تحقق اهداف این قانون موظف است برخی اقدامات را انجام دهد.
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در گفت‌وگو با خانه ملت خاطرنشان کرد: به عنوان مثال صدا و سیما باید تولید و پخش برنامه‌های منظم برای افزایش اطلاعات عمومی مردم در سطح حقوق کودک و نوجوان، طراحی و ایجاد نظام رده‌های سنی مرتبط با آثار رسانه ملی برای کودکان و نوجوانان و جلب همکاری با دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط برای تولید آثار و برنامه‌هایی در راستای تحقق اهداف قانون و جلوگیری از پخش برنامه‌های مضر برای  سلامت کودکان را در دستور کار قرار دهد.
حمایت
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

آدرس موسسه حقوقی هانیه اخوان کاظمی

آدرس : خیابان زرتشت غربی موسسه حقوقی اخوان

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*