مردها عاشق کدام زن ها میشوند؟

 • جهت هرگونه سوال و دریافت راهنمایی با ما تماس بگیرید.
 • آدرس : خیابان زرتشت غربی 13

مردها عاشق کدام زن ها میشوند؟

تا به حال به این فکر کرده اید که کدام خصوصیات زنانه واقعا برای مردان جذاب هستند؟ منظور از خصوصیات زنانه لزوما زیبایی ظاهری نیست. برخلاف تصور بسیاری از خانم ها، اکثر مردان هنگام انتخاب همسر به غیر از زیبایی به چیزهای دیگری هم فکر می کنند. اما این خصوصیات زنانه که مردان را به سوی خود جلب می کنند چه چیزهایی هستند؟

مرد ها از چگونه زن هایی دوری می کنند؟ آیا در فکر آن هستید که همواره در قلب همسرتان جایگاه ویژه خود را حفظ کنید؟ آیا دوست دارید همان احساس نخستین روز های ازدواج بین شما وجود داشته باشد؟ این کار چندان دشوار نیست فقط باید به حالات و رفتار های خودتان دقیق تر فکر کنید و اگر یکی از خصوصیات زیر را دارید از امروز آن را تغییر دهید.

مرد عاشق زن

ویژگی های زن ایده آل مردها

مرد ها از زنان پر حرف و وراج خوش شان نمی آید
مرد ها دوست ندارند در قبال هر سوالی که از زن خود می پرسند، یک سخنرانی طولانی مدت بشنوند. زنان معمولاً عاشق حرف زدن هستند. مردان دوست دارند که با همسرشان صحبت کنند، اما تمایلی به شنیدن تمام جزئیات موضوع ندارند.

مرد ها از زنانی که بیش از حد احساساتی می شوند، خوش شان نمی آید
برخی از زنان با دیدن هر صحنه ای شروع به گریه کردن می کنند و توقع دارند که همیشه همسرشان آن ها را درک کند. مردان قبول دارند که زنان موجوداتی حساس، زودرنج و دل نازک هستند؛ ولی تحمل اشک های مداوم یک زن در خانه کار ساده ای نیست.

مرد ها از زنانی که زیاد نق می زنند و شکوه و شکایت می کنند، خوش شان نمی آید
زنان دوست دارند به مردان تکیه کنند و از جانب آن ها مورد حمایت قرار بگیرند؛ ولی مردان زنان سرسخت و مقاوم و مستقل را دوست دارند.

مرد ها به دنبال زنانی هستند که تشنه عشق و محبت باشند
اغلب مرد ها دوست دارند مورد محبت و علاقه قرار بگیرند و بی احساسی و سردی زن ها آن ها را به شدت آزار می دهد.

مردان دوست ندارند همسرشان به حریم خصوصی شان تجاوز کند
شاید حس کنجکاوی خانم ها باعث شود که به حریم خصوصی همسرشان تجاوز کنند. زنانی که نقش جاسوس را در مقابل همسرشان ایفا می کنند، همواره مورد نفرت همسر خود قرار می گیرند.

مردان از زنانی که مدام در حال خرید کردن هستند، خوش شان نمی آید
تقریباً تمام خانم ها عاشق خرید کردن هستند و در این کار بیش از اندازه افراط می کنند. برخی مواقع زنان به اجبار همسر خود را نیز همراه می برند تا با هم خرید کنند.

مردان از زنانی که اعتماد به نفس پایینی دارند، خوش شان نمی آید
زن هایی که اعتماد به نفس پایینی دارند، مرد ها را فراری می دهند. مرد ها دوست دارند در اطراف زن هایی باشند که دردسر کمتری دارند. آن ها از گریه کردن و دردسر ساز بودن زنان متنفرند.

مردان از زنانی که دائماً به آن ها می چسبند، خوش شان نمی آید
بعضی از زن ها مثل چسب به مرد می چسبند. این کار مرد ها را از اطراف آن ها دور می کند. مرد ها نیاز دارند گاهی اوقات بدون مزاحمت زن ها با دوستان خود بیرون بروند.

******
قدرت رایحه خوش
بوی خوش یکی از قدرتمندترین روش ها برای تأثیرگذاشتن روی همسرتان است. براساس پژوهش های به عمل آمده ۸۹ درصد از مردان اعتراف کرده اند که بوی خوش همسرانشان آن ها را جذب می کند.
برای جذب همسرتان از یک عطر خوشبو استفاده کنید؛ ولی در مصرف آن زیاده روی نکنید. عطر راا پشت گوش ها، روی مچ دست، بین زانو ها و روی قوزک پا بمالید. بهتر است همواره از یک عطر ثابت استفاده کنید تا بوی آشنایی برای همسر خود داشته باشید.

مطمئن و بااعتماد به نفس باشید
زنی باشید که می داند چه می خواهد و می داند چگونه باید به آن برسد. این کار را آگاهانه انجام دهید، چرا که در داشتن اطمینان یک خطر قرمز نیز وجود دارد و نباید در بروز آن زیاده روی کرد.
گاهی اوقات مطمئن بودن با متکبر بودن اشتباه گرفته می شود. هیچ کس افراد گردن فراز و متکبر را دوست ندارد. با ایجاد تغییراتی در ظاهر خود شروع کنید.
موهای تان را کوتاه کنید، لباس های تان را تغییر داده و سعی کنید کمی وزن تان را کاهش دهید. به هنگام نشستن و ایستادن، ژست راست و محکمی بگیرید و هر کار دیگری که می تواند شما را مطمئن تر و بااعتماد به نفس بیشتر نشان دهد، انجام دهید.
گاهی اوقات با هم شام را آماده کنید.

خوشبین و مثبت نگر باشید
داشتن نگاه خوشبینانه به زندگی و اطرافیان باعث ایجاد آرامش و بذل محبت و عاطفه می شود. به رفتار های خوب همسرتان بیشتر بیندیشید و جنبه های خوب زندگی را فراموش نکنید.

متفاوت باشید
تمام مردان از جذابیت تعریف یکسانی ندارند. چیزی که شما را از دیگران متمایز می کند، سبب جذابیت بیشترتان می شود.

غافلگیر کننده باشید
غافلگیری برای مردانی که اهل ماجراجویی هستند، بهترین روش است. آن ها از چنین کار هایی لذت می برند. با برخی کار های دور از ذهن و انتظار برای همسرتان کاری کنید که همیشه در ذهنش بمانید.

شنونده خوبی باشید
مردان معتقدند که زن ها دائما در حال حرف زدن هستند. باید به آن ها اطمینان دهید که به اندازه کافی گوش می دهید.

دلپذیر باشید
همه ما انسان های دلپذیر و دوست داشتنی را دوست داریم. از بحث و مجادله بی مورد، خصوصاً وقتی که عقایدتان با هم فرق دارد، بپرهیزید. همسرتان را براساس عقایدش مورد ارزیابی قرار ندهید و او را خجالت زده نکنید.

مواظب حسادت های همسرتان باشید
برای داشتن حس تفاهم باید بدانید که همسرتان چه روحیه ای دارد. اگر می خواهید در قلب او همیشه جای داشته باشید، بیش از حد از مردی تعریف و تمجید نکنید.
برخی مرد ها حسادت خود را پنهان می کنند و قدرت ابراز آن را ندارند، اما این حسادت عواقبی در پی خواهد داشت که برای شما خوشایند نیست.

از سکوت همسرتان نهراسید
برخی از زنان با سکوت شوهر در خانه آشفته و نگران می شوند و پیش خود فکر می کنند که چه چیزی باعث این سکوت شده است؛ اما مرد ها دوست ندارند تمام مشغله های کاری و فکری خود را با همسرشان در میان بگذارند.
گاهی اوقات لازم است به همسرتان فرصت دهید که تنها باشد و آرامش خود را به دست بیاورد.

بدخلقی نکنید
شاید بیشتر حرف های شما منطقی و درست باشد، اما در نحوه بیان حرف های تان اشتباه می کنید. غرولند کردن، بدخلقی و رنجورنمایی باعث فراری شدن همسرتان از محیط خانه می شود.
او می خواهد در خانه به آرامش و آسایش برسد و شما این فرصت را از او می گیرید. مطمئن باشید با گوشه و کنایه حرف زدن، زخم زبان و حرف های نیشدار به مقصودتان نمی رسید.
تا به حال این کار را انجام می دادید، احتمالاً هر بار وضع بدتر از قبل می شود؛ پس بهتر است شیوه خود را عوض کنید.

خود را برای همسرتان آراسته کنید
مردان تا حد زیادی به قوه بینایی خود متکی هستند؛ پس بهتر است خود را برای همسرتان بیارایید. مهربان، شاد، صبور، راستگو، باصفا، قدرشناس و صادق باشید.
هیچ گاه در پی مقابله به مثل و رفتار های تلافی جویانه نباشید و با رفتار های مناسب به او نیز بیاموزید که چگونه باید رفتار کند.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

آدرس موسسه حقوقی هانیه اخوان کاظمی

آدرس : خیابان زرتشت غربی موسسه حقوقی اخوان
 • ثبت آنلاین شکواییه سرقت

  ثبت آنلاین شکواییه سرقت   افراد با مراجعه به سامانه adliran.ir می‌توانند شکواییه خود درباره سرقت را از منزل ثبت و پیگیری کنند. اگر تا همین چند وقت پیش برای گزارش سرقت و تنظیم شکواییه به کلانتری، نیروی انتظامی و [ادامه مطلب]

 • شرایط برخورداری از نظام نیمه آزادی

  شرایط برخورداری از نظام نیمه آزادی   زندان، مجازاتی پذیرفته‌شده و غیرقابل انکار در تمامی جهان است و نظریه‌های مختلف کیفری، فواید و مضرات فراوانی را برای این مجازات برشمرده‌اند. در همین خصوص نهادهای مدرن کیفری تلاش می‌کنند با اعمال [ادامه مطلب]

 • آیا امکان فسخ قرارداد خرید ملک بدون پارکینگ وجود دارد؟

  آیا امکان فسخ قرارداد خرید ملک بدون پارکینگ وجود دارد؟   یک وکیل پایه‎یک دادگستری گفت: زمانی که ملکی با قید داشتن پارکینگ پیش‎فروش می‎شود، اما فروشنده به تعهد خود در خصوص این موضوع عمل نمی‌کند، در صورتی که پارکینگ [ادامه مطلب]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*