یک روان‌شناس: خود را عقل کل ندانید!

  • جهت هرگونه سوال و دریافت راهنمایی با ما تماس بگیرید.
  • آدرس : خیابان زرتشت غربی 13
Give business ideas and headhunter concepts.

جام جم سرا: یک روان‌شناس با اشاره به این‌که عدم مهارت‎های رفتار با دیگران سبب دلسردی و ناامیدی می‌‎شود، گفت: از آن دسته افراد نباشید که خودشان را عقل کل می‌‎دانند؛ دیگران را نیز با معیارهای بالا در نظر بگیرید.

حسنعلی ویس‌کرمی افزود: هر فردی باید بداند چگونه می‌‎تواند با دیگران ارتباط برقرار کرده و به یاد داشته باشد که عدم مهارت‎های رفتار با دیگران سبب دلسردی و نا‌امیدی می‌‎شود. مطالعات برخی از جامعه‎‌شناسان درباره چگونگی رفتار با دیگران نشان می‌دهد صدا زدن دیگران به صورت مودبانه

این مدرس دانشگاه اضافه کرد: اعتراف به اشتباهات در محیط کار هرگز وجهه شما را خدشه‎دار نخواهد کرد و به زبان آوردن جمله «من متوجه اشتباهم هستم» در این خصوص کفایت می‌‎کند.
ویس‌کرمی ادامه داد: جزو گروهی از افراد نباشید که خود را عقل کل می‌‎دانند و دیگران را نیز با معیارهای بالا در نظر بگیرید. قدردانی و سپاسگزاری را فراموش نکنید و اگر فردی لطفی به شما کرد از وی تشکر کرده و مقابله به مثل کنید. با فکر و ملاحظه باشید و از خودگذشتگی را فراموش نکنید و به حفظ آبروی دیگران کمک کنید.
این روان‌شناس خاطرنشان کرد: یادمان باشد اگر به کامیابی دست یافتیم، خودمان از آن تعریف نکنیم بلکه باید دیگران متوجه آن شوند. (ایسنا)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

آدرس موسسه حقوقی هانیه اخوان کاظمی

آدرس : خیابان زرتشت غربی موسسه حقوقی اخوان

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*