ازدواج با مرد سن بالا چه خوبی‌هایی دارد؟

 • جهت هرگونه سوال و دریافت راهنمایی با ما تماس بگیرید.
 • آدرس : محدوده خیابان قطریه – خیابان اندرزگو
ازدواج با مرد سن بالا چه خوبی‌هایی دارد؟

ازدواج با مرد‌های سنین بالا جذابیت و امتیازات خاص خودش را دارد.با ما همراه باشید تا پرده از این راز برداریم

ازدواج مقوله ای پیچیده است که نمی توان بسادگی از آن عبور کرد روابط زن و شوهر باید پایداری خودش را داشته باشد پیدا کردن فرد مناسب برای ازدواج کارسختی است؛‌ کسی که با او جور باشید، به بلوغ عاطفی رسیده باشد و بتواند شریک زندگی خوبی برای‌تان بشود و بتوانید روی او حساب کنید به راحتی سر راه‌تان قرار نمی‌گیرد. برخی از خانم‌ها روح بالغ‌تری دارند و با مردهایی که کمی سن‌دارتر و عاقل‌ترند خوب جور می‌شوند در ادامه با ما همراه باشید تا بگوییم ازدواج با مرد سن بالا چه مزایایی دارد؟

ازدواج با مرد سن بالا چه مزایایی دارد؟

آشنایی و ازدواج با مردی که بالغ‌تر است و سطح خودآگاهی بالاتری دارد می‌تواند دنیای شما را به شیوه‌های منحصربفردی متحول کند. منظور ما این نیست که ازدواج با مرد سن بالا لزوما بهتر است. بودن در کنار یک مرد پخته‌تر می‌تواند معادل در اختیار داشتن تجربیات واقعی زندگی باشد زیرا او دوران فراز و فرودها را تا حدودی پشت سر گذاشته است و می‌تواند نگرش خاصی از موانع زندگی به شما بدهد. این شرایط، بسیار متفاوت با آشنایی با مردی بسیار جوان است.

راحت‌تر و صادقانه‌تر ارتباط برقرار می‌کند

هر چه سن‌تان بالاتر می‌رود، در کنترل احساسات و ابراز عقیده پخته‌تر می‌شوید و با خودتان هم روراست‌ترید. وقتی با مردی سن بالا آشنا می‌شوید این خصوصیات را به وضوح می‌بینید و تازه متوجه می‌شوید کسانی که قبلا در زندگی‌تان وجود داشتند در ابراز احساسات درونی و واقعی خود در مورد شما، زندگی و کلا همه چیز چندان روراست نبودند.

کمتر مورد قضاوت قرار می‌گیرید

مردهای سن بالاتر یاد گرفته‌اند که خود را باور داشته باشند. بنابراین می‌توانند شما را تشویق کنند که همانطوری که هستید خود را قبول داشته باشید. اگر کسی هستید که معمولا با ویژگی‌های خاص خودتان درگیرید، عادت‌های عجیب‌تان را دوست ندارید یا به راحتی تحت تاثیر قضاوت‌های منفی دیگران در مورد خودتان قرار می‌گیرید، اگر با مردی آشنا شوید که از تجربیاتش درس گرفته و خودش را باور کرده، مطمئنا تحت تاثیر شخصیت قوام یافته‌ی او قرار خواهید گرفت. خلاصه اینکه شما در کنار کسی که بالغ‌تر است احساس راحتی بیشتری می‌کنید که خود واقعی‌تان باشید.

ازدواج با مرد سن بالا

هر چه سن‌تان بالاتر می‌رود، در کنترل احساسات و ابراز عقیده پخته‌تر می‌شوید

رابطه‌ی جنسی بهتری خواهید داشت

مرد سن بالاتر مطمئنا شریک جنسی بهتری می‌تواند باشد چون فرصت کافی داشته تا یاد بگیرد که در یک رابطه‌ی جنسی خوب و عاشقانه چه چیزی خوشایند و موثر و چه چیزی بد و ناراحت کننده است. ضمنا مردها با افزایش سن بیشتر به دنبال یک ارتباط روحی و عاطفی هستند تا یک رابطه‌ی صرفا جسمی و جنسی. مردی که سنین اولیه‌ی جوانی را پشت سر گذاشته معمولا به سختی می‌تواند بپذیرد که فقط بر اساس جاذبه‌های ظاهری و جنسی با کسی رابطه برقرار کند. چنین مردی بهتر و زودتر می‌تواند شما را کشف کند و درک کند چه چیزهایی را دوست دارید و از چه چیزهایی بیزارید، در نتیجه تجربیات جنسی لذت بخش‌تری برای‌تان خلق خواهد کرد. از مزایای ازدواج با مرد سن بالا است

همچنین بخوانید :  چگونه با یک شوهر خسیس برخورد کنیم؟

نگاه‌تان به زندگی تغییر می‌کند و عاقل‌تر می‌شوید

این تجربیات زندگیست که به شما یاد می‌دهد با فراز و نشیب‌های زندگی چگونه کنار بیایید و چگونه موانع را پشت سر بگذارید. زندگی در کنار کسی که تجربیات بیشتری دارد یعنی هدیه‌ گرفتن ِ یک نگاه‌ متفاوت و عاقلانه‌تر برای مقابله با مشکلاتی که حل نشدنی به نظر می‌رسند. بنابراین وقت و انرژی‌تان ذخیره می‌شود و مجبور نیستید برای حل مسائل‌تان مدتها فکر کنید و انرژی صرف کنید، پس زودتر هم به جلو حرکت خواهید کرد.

مردهای سن بالاتر یاد گرفته‌اند که خود را باور داشته باشند.

صبورتر است

با بالاتر رفتن سن یاد می‌گیرید برای رسیدن به هدف باید صبر داشته باشید و یک شبه نمی‌توان به خواسته‌ها رسید. بودن در کنار یک مرد مسن‌ می‌تواند توازن خوبی برای‌تان ایجاد کند، مخصوصا در دنیایی که همه چیز با سرعت عجیبی در حرکت است. زندگی با یک مرد عاقل‌تر و پخته‌تر کمک‌تان می‌کند آرام‌تر و با صبر و تحمل بیشتر و سنجش و تفکر عمیق‌تری، مسیر هدف‌تان را جلو بروید.

مهارت‌های فردی‌اش را با شما شریک می‌شود

گاهی بودن در کنار کسی که همسن و سال شماست حس رقابت ایجاد می‌کند. وقتی با کسی در یک رده‌ی سنی قرار دارید ممکن است احساس کنید لازم است از او جلو بزنید. اما کسی که سنش از شما بیشتر است، جا افتاده‌تر است و نیازی نمی‌بیند با شما رقابت کند. نابالغ بودن همسر می‌تواند ضعف در ارتباط ایجاد کند اما یک همسر عاقل و بالغ می‌تواند بزرگ‌ترین مشوق شما باشد و به شما انگیزه بدهد.

مرد با تجربه بسیاری از مشکلات را مدیریت می کند

بهتر است بدانید

نکات مثبت ازدواج با مرد سن بالا

دید عمیق تر

می توان با کمک این مرد از دیدگاهی متفاوت به دنیا نظر کرد و مسائل و مشکلات را با نگاهی عمیق تر حل کرد.

ثبات مالی

روبه رو شدن با مردی که از نظر مالی به موفقیت و ثبات رسیده، برای بیشتر زن ها خوشایند است چراکه مردی که پا به میانسالی گذاشته، احتمالا شرایط مالی بهتری دارد.

جایگزین پدر

دخترانی که رابطه عاطفی محکمی با پدرشان نداشته اند برایشان ازدواج با مردی مسن تر جذاب است چراکه به دنبال مردی هستند که آنها را زیر پر و بال خود بگیرد و ترسهایشان را دور کند. راضی تان می کند

مردهایی که اختلاف سنی زیادی با همسرشان دارند، دوست دارند به هر طریقی شریک زندگی شان را از خود راضی نگه دارند تا مبادا همسرشان به دلیل اختلاف سنی دچار مشکل شود.

محبت بیشتر

مردانی که همسران کم سن دارند، نگران از دست دادن آنها هستند. مثلاً نگران آن هستند که مبادا همسرشان روزی از آنان طلاق بگیرد و زندگی آنان را متلاشی کند و در نتیجه محبت بیشتری به همسرشان می کنند.

زندگی راحت تر می شود

مرد با تجربه بسیاری از مشکلات را مدیریت می کند و نمی گذارد به این راحتی ها بحرانی در زندگی ایجاد شود و در نتیجه زندگی حالت یکنواخت تری دارد. مرد با بیشتر چشیدن خوب و بدی های دنیا قدر زن و زندگی اش را بیشتر می داند.

برترین ها  / نو عروس

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

آدرس موسسه حقوقی و داوری هانیه اخوان کاظمی

موسسه حقوقی اخوان در محدوده خیابان قطریه - خیابان اندرزگو میباشد . جهت هماهنگی با ما تماس بگیرید
 • رفع مسدودی حساب بانکی چگونه است؟

  طبق قانون، افراد و مراجعی که اختیار مسدود کردن یا کسب اطلاع از حساب جاری اشخاص را دارند عبارتند از: ۱) دستور مراجع قضایی: از جمله اقدامات تامینی که برای حفظ حقوق خواهان یا شاکی در مراجع قضایی اعم از [ادامه مطلب]

 • دادگاه بدوی چیست

  دادگاه بدوی چیست؟ کلمه بدوی در لغت به معنای ابتدایی، شروع و آغاز می‌باشد. دادگاه بدوی درواقع اولین دادگاه رسیدگی‌کننده به دعاوی کیفری و حقوقی است. بدین ترتیب که هر دعوا و شکایتی ابتدا در این دادگاه رسیدگی شده و [ادامه مطلب]

 • حق ارتفاق چیست

  حق ارتفاق چیست؟ حقوق ارتفاقی به آن دسته از اختیارات قانونی گفته می شود که برای شخصی در ملک شخص دیگری در نظر گرفته شده است که معمولا به همان حق عبور و مرور محدود می شود. بنابراین به عبارت [ادامه مطلب]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.