تصویب لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان در کمیسیون قضایی مجلس

  • جهت هرگونه سوال و دریافت راهنمایی با ما تماس بگیرید.
  • آدرس : خیابان زرتشت غربی 13
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از اتمام بررسی لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان در این کمیسیون و تصویب آن خبر داد.
حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی در تشریح جلسه اخیر ‌کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتمام بررسی لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان اظهار کرد:‌ در این جلسه ماده‌ای به لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان الحاق شد و بررسی لایحه به اتمام رسید.
وی افزود: در این ماده تاکید شده است که صدا و سیما در راستای رسالت خود مبنی بر اطلاع‌رسانی درخصوص حقوق کودکان و نوجوانان و تحقق اهداف این قانون موظف است برخی اقدامات را انجام دهد.
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در گفت‌وگو با خانه ملت خاطرنشان کرد: به عنوان مثال صدا و سیما باید تولید و پخش برنامه‌های منظم برای افزایش اطلاعات عمومی مردم در سطح حقوق کودک و نوجوان، طراحی و ایجاد نظام رده‌های سنی مرتبط با آثار رسانه ملی برای کودکان و نوجوانان و جلب همکاری با دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط برای تولید آثار و برنامه‌هایی در راستای تحقق اهداف قانون و جلوگیری از پخش برنامه‌های مضر برای  سلامت کودکان را در دستور کار قرار دهد.
حمایت
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

آدرس موسسه حقوقی هانیه اخوان کاظمی

موسسه حقوقی اخوان در محدوده خیابان زرتشت غربی میباشد جهت هماهنگی با ما تماس بگیرید
  • دعاوی طاری چیست و انواع آن چگونه است

    دعاوی طاری چیست: در قانون آیین دادرسی مدنی با وجود شرایطی اجازه داده شده که در جریان دعوای اصلی، خوانده علیه خواهان اقامه دعوا نماید یا خواهان، دعوا یا دعاوی دیگری علیه خوانده اقامه کند، شخص ثالثی به دادرسی وارد [ادامه مطلب]

  • قرار وثیقه چگونه صادر میشود؟

    این قرار نیز مشتمل بر صدور دو قرار جداگانه است که عبارتند از: ۱) قرار اخذ وثیقه: با صدور قرار نخست، بازپرس از متهم می خواهد که برای تضمین حضورش نزد مرجع قضایی وثیقه ای با مبلغی معین بسپارد. در [ادامه مطلب]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.