تصویب لایحه دفاعی ۷۱۷ میلیارد دلاری در کنگره آمریکا

  • جهت هرگونه سوال و دریافت راهنمایی با ما تماس بگیرید.
  • آدرس : محدوده خیابان قطریه – خیابان اندرزگو
نمایندگان آمریکا لایحه سیاست دفاعی ۷۱۷ میلیارد دلاری این کشور را تصویب کرده است.
بر اساس این گزارش، لایحه سیاست دفاعی آمریکا با رشد ۲٫۶ درصدی نسبت به سال قبل روبرو شده و بیشترین رشد در ۹ سال اخیر به شمار می‌رود. بودجه نظامی آمریکا با ۳۵۱ رأی موافق در برابر ۶۶ رأی مخالف به تصویب نمایندگان رسیده است. ارتش آمریکا بخش زیادی از افزایش هزینه‌های بودجه نظامی را دریافت خواهد کرد. نمایندگان آمریکایی پیش‌ازاین به پنتاگون وعده داده بودند تا کمبودهای بودجه در زمینه آموزش خلبان، تعمیر و نگهداری سامانه‌های جدید تسلیحاتی را برطرف کنند. مک تورنبری رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان آمریکا دراین‌باره گفت: لایحه سیاست دفاعی آمریکا تمرکز خاصی بر روی آموزش خلبان‌ها خواهد داشت. تمرکز اصلی در این لایحه، احیای آمادگی برای اطمینان یافتن از این مسئله است که زنان و مردان نظامی ما همواره برای انجام مأموریت آماده هستند، آن‌ها بهترین تجهیزات را داشته باشند، آن‌ها بهترین آموزش و بهترین حمایت را از کشور ما به همراه خود داشته باشند.
این در حالی است که بسیاری از منتقدین نظامی‌گری آمریکا معتقدند که افزایش بودجه نظامی این کشور نه‌تنها باعث افزایش امنیت نمی‌شود، بلکه حتی این احتمال وجود دارد که تهدیدات امنیتی از این ناحیه، امنیت ملی را به خطر اندازد که نحوه نگهداری از تسلیحات اتمی یکی از این تهدیدات به شمار می‌آید. به گزارش آسوشیتدپرس، یادداشت‌های مربوط به نیروی هوایی آمریکا نشان می‌دهد برخی از کارکنان این نیرو که مسئولیت حفاظت برخی از قدرتمندترین موشک‌های هسته‌ای زرادخانه تسلیحاتی آمریکا را بر عهده داشته‌اند اقدام به خرید، توزیع و استعمال مواد مخدر توهم‌زا و آسیب‌زننده به مغز کرده‌اند. 
بر این اساس، این افراد بخشی از حلقه‌ای بودند که ماه‌ها بدون آنکه شناسایی شوند در یکی از محافظت‌شده‌ترین پایگاه‌های نظامی آمریکا در وایومینگ فعالیت می‌کردند که پس از شناسایی، یکی از آن‌ها به مکزیک گریخت. این اتفاق آبروریزی و بی‌اعتباری دیگری برای یگان موشکی هسته‌ای نیروی هوایی آمریکا محسوب می‌شود که پیشتر نیز با رسوایی‌هایی در زمینه سوء رفتار، سوء مدیریت و عدم برخورداری از روحیه و اخلاق مناسب مواجه شده است.
 افراد محکوم‌شده در این پرونده عضو واحد موشکی نودم نیروی هوایی آمریکا هستند که یک‌سوم چهارصد فروند موشک اتمی قاره‌پیمای مینت من ۳ (Minuteman 3) را در کنترل دارد. این موشک‌های هسته‌ای بیست‌وچهارساعته و هفت روز هفته در سیلوهایی زیرزمینی در حال آماده‌باش قرار دارند.
حمایت
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

آدرس موسسه حقوقی و داوری هانیه اخوان کاظمی

موسسه حقوقی اخوان در محدوده خیابان قطریه - خیابان اندرزگو میباشد . جهت هماهنگی با ما تماس بگیرید

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.