رسیدگی فوری به پرونده های سوانح رانندگی

 • جهت هرگونه سوال و دریافت راهنمایی با ما تماس بگیرید.
 • آدرس : خیابان زرتشت غربی 13
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چالوس از آمادگی دستگاه قضایی برای رفع مشکلات مردم و رسیدگی خارج از نوبت و فوری به پرونده های سوانح رانندگی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان مازندران، داوود شیخ‌عباسی اظهار کرد: به‌منظور خدمات‌رسانی بهینه و سریع به مسافران و شهروندان به‌ویژه اشخاصی که به هر علتی، در جاده کندوان نیاز به خدمات‌‌رسانی فوری داشته و دارند، دستورات اکید صادر شده است.
وی با توجه به وضعیت آب و هوا و برودت شدید و لغزندگی جاده کندوان، بر خدمت‌رسانی دستگاه‌های متولی تاکید کرد و افزود: راهداری، جمعیت هلال‌احمر، شهرداری‌ها و مدیریت بحران در آماده‌باش کامل هستند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چالوس در ادامه بیان کرد: دستگاه قضایی این شهرستان، برای رفع مشکلات مردم آمادگی کامل دارد و چنانچه افرادی به هر علتی دچار سوانح رانندگی شوند، پلیس راهور، شرکت بیمه و دادسرای این شهرستان به فوریت اقدامات قضایی و حمایتی را انجام خواهند داد.
وی خاطرنشان کرد: مسدود شدن جاده کندوان که به‌منظور رفع مخاطرات جانی و مالی مسافران و خودروهای عبوری انجام شده، با همدلی و هماهنگی تمام دستگاه‌های اجرایی رفع می‌شود و نسبت به بازگشایی محور مذکور اقدامات لازم، صورت خواهد گرفت.
حمایت
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

آدرس موسسه حقوقی هانیه اخوان کاظمی

آدرس : خیابان زرتشت غربی موسسه حقوقی اخوان
 • ثبت آنلاین شکواییه سرقت

  ثبت آنلاین شکواییه سرقت   افراد با مراجعه به سامانه adliran.ir می‌توانند شکواییه خود درباره سرقت را از منزل ثبت و پیگیری کنند. اگر تا همین چند وقت پیش برای گزارش سرقت و تنظیم شکواییه به کلانتری، نیروی انتظامی و [ادامه مطلب]

 • شرایط برخورداری از نظام نیمه آزادی

  شرایط برخورداری از نظام نیمه آزادی   زندان، مجازاتی پذیرفته‌شده و غیرقابل انکار در تمامی جهان است و نظریه‌های مختلف کیفری، فواید و مضرات فراوانی را برای این مجازات برشمرده‌اند. در همین خصوص نهادهای مدرن کیفری تلاش می‌کنند با اعمال [ادامه مطلب]

 • آیا امکان فسخ قرارداد خرید ملک بدون پارکینگ وجود دارد؟

  آیا امکان فسخ قرارداد خرید ملک بدون پارکینگ وجود دارد؟   یک وکیل پایه‎یک دادگستری گفت: زمانی که ملکی با قید داشتن پارکینگ پیش‎فروش می‎شود، اما فروشنده به تعهد خود در خصوص این موضوع عمل نمی‌کند، در صورتی که پارکینگ [ادامه مطلب]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*