رسیدگی فوری به پرونده های سوانح رانندگی

  • جهت هرگونه سوال و دریافت راهنمایی با ما تماس بگیرید.
  • آدرس : محدوده خیابان قطریه – خیابان اندرزگو
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چالوس از آمادگی دستگاه قضایی برای رفع مشکلات مردم و رسیدگی خارج از نوبت و فوری به پرونده های سوانح رانندگی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان مازندران، داوود شیخ‌عباسی اظهار کرد: به‌منظور خدمات‌رسانی بهینه و سریع به مسافران و شهروندان به‌ویژه اشخاصی که به هر علتی، در جاده کندوان نیاز به خدمات‌‌رسانی فوری داشته و دارند، دستورات اکید صادر شده است.
وی با توجه به وضعیت آب و هوا و برودت شدید و لغزندگی جاده کندوان، بر خدمت‌رسانی دستگاه‌های متولی تاکید کرد و افزود: راهداری، جمعیت هلال‌احمر، شهرداری‌ها و مدیریت بحران در آماده‌باش کامل هستند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چالوس در ادامه بیان کرد: دستگاه قضایی این شهرستان، برای رفع مشکلات مردم آمادگی کامل دارد و چنانچه افرادی به هر علتی دچار سوانح رانندگی شوند، پلیس راهور، شرکت بیمه و دادسرای این شهرستان به فوریت اقدامات قضایی و حمایتی را انجام خواهند داد.
وی خاطرنشان کرد: مسدود شدن جاده کندوان که به‌منظور رفع مخاطرات جانی و مالی مسافران و خودروهای عبوری انجام شده، با همدلی و هماهنگی تمام دستگاه‌های اجرایی رفع می‌شود و نسبت به بازگشایی محور مذکور اقدامات لازم، صورت خواهد گرفت.
حمایت
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

آدرس موسسه حقوقی و داوری هانیه اخوان کاظمی

موسسه حقوقی اخوان در محدوده خیابان قطریه - خیابان اندرزگو میباشد . جهت هماهنگی با ما تماس بگیرید

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.