رسیدگی فوری به پرونده های سوانح رانندگی

 • جهت هرگونه سوال و دریافت راهنمایی با ما تماس بگیرید.
 • آدرس : محدوده خیابان قطریه – خیابان اندرزگو
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چالوس از آمادگی دستگاه قضایی برای رفع مشکلات مردم و رسیدگی خارج از نوبت و فوری به پرونده های سوانح رانندگی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان مازندران، داوود شیخ‌عباسی اظهار کرد: به‌منظور خدمات‌رسانی بهینه و سریع به مسافران و شهروندان به‌ویژه اشخاصی که به هر علتی، در جاده کندوان نیاز به خدمات‌‌رسانی فوری داشته و دارند، دستورات اکید صادر شده است.
وی با توجه به وضعیت آب و هوا و برودت شدید و لغزندگی جاده کندوان، بر خدمت‌رسانی دستگاه‌های متولی تاکید کرد و افزود: راهداری، جمعیت هلال‌احمر، شهرداری‌ها و مدیریت بحران در آماده‌باش کامل هستند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چالوس در ادامه بیان کرد: دستگاه قضایی این شهرستان، برای رفع مشکلات مردم آمادگی کامل دارد و چنانچه افرادی به هر علتی دچار سوانح رانندگی شوند، پلیس راهور، شرکت بیمه و دادسرای این شهرستان به فوریت اقدامات قضایی و حمایتی را انجام خواهند داد.
وی خاطرنشان کرد: مسدود شدن جاده کندوان که به‌منظور رفع مخاطرات جانی و مالی مسافران و خودروهای عبوری انجام شده، با همدلی و هماهنگی تمام دستگاه‌های اجرایی رفع می‌شود و نسبت به بازگشایی محور مذکور اقدامات لازم، صورت خواهد گرفت.
حمایت
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

آدرس موسسه حقوقی و داوری هانیه اخوان کاظمی

موسسه حقوقی اخوان در محدوده خیابان قطریه - خیابان اندرزگو میباشد . جهت هماهنگی با ما تماس بگیرید
 • رفع مسدودی حساب بانکی چگونه است؟

  طبق قانون، افراد و مراجعی که اختیار مسدود کردن یا کسب اطلاع از حساب جاری اشخاص را دارند عبارتند از: ۱) دستور مراجع قضایی: از جمله اقدامات تامینی که برای حفظ حقوق خواهان یا شاکی در مراجع قضایی اعم از [ادامه مطلب]

 • دادگاه بدوی چیست

  دادگاه بدوی چیست؟ کلمه بدوی در لغت به معنای ابتدایی، شروع و آغاز می‌باشد. دادگاه بدوی درواقع اولین دادگاه رسیدگی‌کننده به دعاوی کیفری و حقوقی است. بدین ترتیب که هر دعوا و شکایتی ابتدا در این دادگاه رسیدگی شده و [ادامه مطلب]

 • حق ارتفاق چیست

  حق ارتفاق چیست؟ حقوق ارتفاقی به آن دسته از اختیارات قانونی گفته می شود که برای شخصی در ملک شخص دیگری در نظر گرفته شده است که معمولا به همان حق عبور و مرور محدود می شود. بنابراین به عبارت [ادامه مطلب]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.