صدور حکم در پرونده‌های حقوق نجومی ظرف دو هفته آینده

  • جهت هرگونه سوال و دریافت راهنمایی با ما تماس بگیرید.
  • آدرس : محدوده خیابان قطریه – خیابان اندرزگو
رییس‌کل دادگستری استان تهران درباره آخرین وضعیت پرونده‌های حقوق‌های نجومی، گفت: پیش‌بینی می‌شود ظرف یک تا دو هفته آینده احکام این پرونده‌ها صادر شود.
غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با تسنیم درباره آخرین وضعیت پرونده‌های حقوق‌های نجومی اظهارکرد: تعدادی از پرونده‌ها در شرف صدور حکم است ولی حکمی در مورد آنها صادر نشده است.
رییس کل دادگستری استان تهران افزود: براساس صحبتی که با قضات پرونده و مجتمع مربوطه داشتم، پیش‌بینی می‌شود ظرف یک تا دو هفته آینده احکام این پرونده‌ها صادر شود.
اسماعیلی یادآور شد: همچنان تعدادی از پرونده‌های مرتبط با حقوق‌های نجومی در دادسرا مطرح رسیدگی است.
رییس کل دادگستری استان تهران همچنین در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص پرونده افراد دستگیر شده در اغتشاشات اخیر و اینکه آیا تمام این پرونده‌ها به دادگاه انقلاب ارجاع می‌شود یا خیر اظهارکرد: تعداد کمی از این پرونده‌ها به دادگاه انقلاب ارجاع شده است و اکثریت پرونده‌ها به عنوان جرم عمومی و در حد اخلال در نظم و تخریب و امثال آن که جنبه امنیتی از نظر دادسرا نداشته، به دادگاه‌های کیفری دو ارجاع شده است.
به گفته وی از بازداشت‌شدگان متهمان اغتشاشات اخیر در تهران، تا هفته قبل تنها یک الی دو نفر در بازداشت بودند.
اسماعیلی در خصوص پرونده افرادی که بنابر اعلام پلیس به خاطر کشف حجاب دستگیر شدند، گفت: در این ارتباط تاکنون یک پرونده به دادگاه ارسال شده است و از اینکه هم‌اکنون چه تعداد پرونده در دادسرا مطرح است، آمار دقیق ندارم.
حمایت
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

آدرس موسسه حقوقی و داوری هانیه اخوان کاظمی

موسسه حقوقی اخوان در محدوده خیابان قطریه - خیابان اندرزگو میباشد . جهت هماهنگی با ما تماس بگیرید

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.