قانون جرایم رایانه‌ای نیاز به بازنگری دارد

 • جهت هرگونه سوال و دریافت راهنمایی با ما تماس بگیرید.
 • آدرس : محدوده خیابان قطریه – خیابان اندرزگو
دادستان عمومی و انقلاب تبریز با بیان اینکه آسیب‌های فضای مجازی مورد شناسایی افراد مختلف قرار نگرفته است، گفت: بازنگری قانون جرایم رایانه‌ای، ضروری است.
 موسی خلیل‌اللهی اظهار کرد: با وجود گسترش استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در زندگی روزمره مردم، باید گفت که متاسفانه در رابطه با این فضا، آموزش‌های لازم به افراد داده نشده است.
وی با بیان اینکه هر روز حضور افراد در این فضا، افزون‌تر می‌شود، ادامه داد: ضرورت دارد والدین آسیب‌های فضای مجازی را به فرزندان خود آموزش دهند.دادستان عمومی و انقلاب تبریز با انتقاد از اینکه آسیب‌های فضای مجازی مورد شناسایی افراد مختلف قرار نگرفته است، بر ضرورت بازنگری در قانون جرایم رایانه‌ای تاکید کرد.
به گزارش ایسنا، خلیل‌اللهی تصریح کرد: متاسفانه زیرساخت‌های لازم برای قضات رسیدگی‌کننده به این قبیل پرونده‌ها فراهم نیست همچنین بستر ارتباطی الکترونیکی بین شعب دادسرا و پلیس فتا وجود ندارد.
وی پیشنهاد داد که مرکزی در دادستانی کل کشور ایجاد شود تا همکاران قضایی بتوانند برای حفظ سریع ادله و جلوگیری از گسترش حیطه جرم، اقداماتی فوری انجام دهند.
حمایت
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

آدرس موسسه حقوقی و داوری هانیه اخوان کاظمی

موسسه حقوقی اخوان در محدوده خیابان قطریه - خیابان اندرزگو میباشد . جهت هماهنگی با ما تماس بگیرید
 • رفع مسدودی حساب بانکی چگونه است؟

  طبق قانون، افراد و مراجعی که اختیار مسدود کردن یا کسب اطلاع از حساب جاری اشخاص را دارند عبارتند از: ۱) دستور مراجع قضایی: از جمله اقدامات تامینی که برای حفظ حقوق خواهان یا شاکی در مراجع قضایی اعم از [ادامه مطلب]

 • دادگاه بدوی چیست

  دادگاه بدوی چیست؟ کلمه بدوی در لغت به معنای ابتدایی، شروع و آغاز می‌باشد. دادگاه بدوی درواقع اولین دادگاه رسیدگی‌کننده به دعاوی کیفری و حقوقی است. بدین ترتیب که هر دعوا و شکایتی ابتدا در این دادگاه رسیدگی شده و [ادامه مطلب]

 • حق ارتفاق چیست

  حق ارتفاق چیست؟ حقوق ارتفاقی به آن دسته از اختیارات قانونی گفته می شود که برای شخصی در ملک شخص دیگری در نظر گرفته شده است که معمولا به همان حق عبور و مرور محدود می شود. بنابراین به عبارت [ادامه مطلب]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.