قانون جرایم رایانه‌ای نیاز به بازنگری دارد

 • جهت هرگونه سوال و دریافت راهنمایی با ما تماس بگیرید.
 • آدرس : خیابان زرتشت غربی 13
دادستان عمومی و انقلاب تبریز با بیان اینکه آسیب‌های فضای مجازی مورد شناسایی افراد مختلف قرار نگرفته است، گفت: بازنگری قانون جرایم رایانه‌ای، ضروری است.
 موسی خلیل‌اللهی اظهار کرد: با وجود گسترش استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در زندگی روزمره مردم، باید گفت که متاسفانه در رابطه با این فضا، آموزش‌های لازم به افراد داده نشده است.
وی با بیان اینکه هر روز حضور افراد در این فضا، افزون‌تر می‌شود، ادامه داد: ضرورت دارد والدین آسیب‌های فضای مجازی را به فرزندان خود آموزش دهند.دادستان عمومی و انقلاب تبریز با انتقاد از اینکه آسیب‌های فضای مجازی مورد شناسایی افراد مختلف قرار نگرفته است، بر ضرورت بازنگری در قانون جرایم رایانه‌ای تاکید کرد.
به گزارش ایسنا، خلیل‌اللهی تصریح کرد: متاسفانه زیرساخت‌های لازم برای قضات رسیدگی‌کننده به این قبیل پرونده‌ها فراهم نیست همچنین بستر ارتباطی الکترونیکی بین شعب دادسرا و پلیس فتا وجود ندارد.
وی پیشنهاد داد که مرکزی در دادستانی کل کشور ایجاد شود تا همکاران قضایی بتوانند برای حفظ سریع ادله و جلوگیری از گسترش حیطه جرم، اقداماتی فوری انجام دهند.
حمایت
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

آدرس موسسه حقوقی هانیه اخوان کاظمی

آدرس : خیابان زرتشت غربی موسسه حقوقی اخوان
 • ثبت آنلاین شکواییه سرقت

  ثبت آنلاین شکواییه سرقت   افراد با مراجعه به سامانه adliran.ir می‌توانند شکواییه خود درباره سرقت را از منزل ثبت و پیگیری کنند. اگر تا همین چند وقت پیش برای گزارش سرقت و تنظیم شکواییه به کلانتری، نیروی انتظامی و [ادامه مطلب]

 • شرایط برخورداری از نظام نیمه آزادی

  شرایط برخورداری از نظام نیمه آزادی   زندان، مجازاتی پذیرفته‌شده و غیرقابل انکار در تمامی جهان است و نظریه‌های مختلف کیفری، فواید و مضرات فراوانی را برای این مجازات برشمرده‌اند. در همین خصوص نهادهای مدرن کیفری تلاش می‌کنند با اعمال [ادامه مطلب]

 • آیا امکان فسخ قرارداد خرید ملک بدون پارکینگ وجود دارد؟

  آیا امکان فسخ قرارداد خرید ملک بدون پارکینگ وجود دارد؟   یک وکیل پایه‎یک دادگستری گفت: زمانی که ملکی با قید داشتن پارکینگ پیش‎فروش می‎شود، اما فروشنده به تعهد خود در خصوص این موضوع عمل نمی‌کند، در صورتی که پارکینگ [ادامه مطلب]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*