قانون جرایم رایانه‌ای نیاز به بازنگری دارد

  • جهت هرگونه سوال و دریافت راهنمایی با ما تماس بگیرید.
  • آدرس : خیابان زرتشت غربی 13
دادستان عمومی و انقلاب تبریز با بیان اینکه آسیب‌های فضای مجازی مورد شناسایی افراد مختلف قرار نگرفته است، گفت: بازنگری قانون جرایم رایانه‌ای، ضروری است.
 موسی خلیل‌اللهی اظهار کرد: با وجود گسترش استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در زندگی روزمره مردم، باید گفت که متاسفانه در رابطه با این فضا، آموزش‌های لازم به افراد داده نشده است.
وی با بیان اینکه هر روز حضور افراد در این فضا، افزون‌تر می‌شود، ادامه داد: ضرورت دارد والدین آسیب‌های فضای مجازی را به فرزندان خود آموزش دهند.دادستان عمومی و انقلاب تبریز با انتقاد از اینکه آسیب‌های فضای مجازی مورد شناسایی افراد مختلف قرار نگرفته است، بر ضرورت بازنگری در قانون جرایم رایانه‌ای تاکید کرد.
به گزارش ایسنا، خلیل‌اللهی تصریح کرد: متاسفانه زیرساخت‌های لازم برای قضات رسیدگی‌کننده به این قبیل پرونده‌ها فراهم نیست همچنین بستر ارتباطی الکترونیکی بین شعب دادسرا و پلیس فتا وجود ندارد.
وی پیشنهاد داد که مرکزی در دادستانی کل کشور ایجاد شود تا همکاران قضایی بتوانند برای حفظ سریع ادله و جلوگیری از گسترش حیطه جرم، اقداماتی فوری انجام دهند.
حمایت
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

آدرس موسسه حقوقی هانیه اخوان کاظمی

موسسه حقوقی اخوان در محدوده خیابان زرتشت غربی میباشد جهت هماهنگی با ما تماس بگیرید
  • دعاوی طاری چیست و انواع آن چگونه است

    دعاوی طاری چیست: در قانون آیین دادرسی مدنی با وجود شرایطی اجازه داده شده که در جریان دعوای اصلی، خوانده علیه خواهان اقامه دعوا نماید یا خواهان، دعوا یا دعاوی دیگری علیه خوانده اقامه کند، شخص ثالثی به دادرسی وارد [ادامه مطلب]

  • قرار وثیقه چگونه صادر میشود؟

    این قرار نیز مشتمل بر صدور دو قرار جداگانه است که عبارتند از: ۱) قرار اخذ وثیقه: با صدور قرار نخست، بازپرس از متهم می خواهد که برای تضمین حضورش نزد مرجع قضایی وثیقه ای با مبلغی معین بسپارد. در [ادامه مطلب]

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.